دوشنبه ٠٧ مهر ١٣٩٩
اخبار > بازدید اساتید و دانشجویان دانشگاه شریعتی از روند اجرای پروژه


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید اساتید و دانشجویان دانشگاه شریعتی از روند اجرای پروژه

مجتمع تجاری اداری رویال، امتزاج علم و تجارت

عملکرد متناسب با آخرین رهیافت های علمی و معماری در مجتمع تجاری اداری رویال آریا واقع در سعادت آباد تهران باعث شده است تا این مجتمع به کانون توجه مجامع علمی و دانشگاهی کشور مبدل شود.
مهندس پاکروان استاد دانشکده فنی و حرفه ای دختران دکتر شریعتی تهران در این خصوص گفت:احداث چنین مجتمعی که همزمان واجد همه شرایط و استانداردهای علمی و معماری باشد گویای وجود استعدادها و خلاقیت مجموعه ای است که در راستای عمران و آبادانی کشور اهتمام دارند و فرصت مناسبی برای اعتلای کشور در عرصه اقتصادی و صنعتی است .
وی افزود: بکار گیری آخرین متدهای معماری در این پروژه می تواند الگویی برای فعالین این عرصه باشد تا علاوه بر رویکرد کیفیت گرا به مقوله سرعت در ساخت و ساز و اجتناب از برخی دوباره کاریهای معمول پرداخته شود و مدیریت زمان در زمره شاخص های ارزنده این پروژه می باشد که حاکی از شناخت و احاطه کامل دست اندرکاران به مسایل مهندسی و شهرسازی است.
مدیر دفتر مدیریت پروژه (PMO )شرکت رویال ساختمان آریا در جریان بازدید دانشجویان رشته معماری دانشکده شریعتی ضمن بیان مشخصات سازه ها و بخش های فنی این پروژه از هدف گذاری بیست ماهه برای اتمام و بهره برداری از مجتمع تجاری اداری رویال سعادت آباد خبر داد.
مهندس محمد هادی صیرفی تصریح کرد: در حالی که رکود در بازار مسکن و ساخت و ساز به عنوان دغدغه فعالین اقتصادی مطرح است از آنجاییکه بهترین ها را برای اجرای عملیات این پروژه چینش کرده ایم، استقبال شایانی برای مشارکت و سرمایه گذاری از سوی بخش خصوصی به عمل آمده است.
مهندس رستگار و خانم مهندس کرمی ازمدیران و دست اندرکاران این پروژه عظیم نیز به ارایه توضیحاتی در خصوص فرایندهای دفتر فنی به خصوص کنترل مدارک و کاربست فناوری های نوین در اجرای این مجتمع پرداختند.
حدود چهل نفر از دانشجویان معماری دانشکده فنی و حرفه ای دکتر شریعتی به اتفاق اساتید این دانشکده از پروژه مزبور بازدید کردند.

عملیات اجرایی این مجتمع در زمینی با۴۴ هزار متر مربع زیر بنا و در ۱۸ طبقه در سعادت آباد تهران در حال انجام است.

 

 

منبع: آژانس خبری تحلیلی آزاد


١٥:٠٥ - 1394/09/01    /    شماره : ٤٩    /    تعداد نمایش : ٢٥٣٠خروج
تماس با ما

پروژه مجتمع اداری - تجاری رویال سعادت آباد

تهران-سعادت آباد-بلوار خوردين - نبش بلوار دريا

شماره کارگاه: 88378466 88378495

شماره دفتر فروش: 88564945 88561920

 

Royal Complex

Next to Darya Blvd , Khovardin Blvd , Saadat Abad ,Tehran , Iran

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 50615
 بازدید امروز : 69
 کل بازدید : 290875
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1